Nexxo Time Edice 30

Kdo se rozhodne pro Nexxo Time Edition 30, rozhodne se pro maximálně dobrý pocit z dovolené. Pohodlný vstup sníženým schůdkem do extra širokých dveří zaujme ihned. Všechny tři půdorysová řešení jsou pod 7,0m délky a tím patří do kompaktních měřítek.

Více

Ixeo Time EDICE 30

Ixeo time Edition 30 boduje svým jasným designem, promyšlenou funkčností a příznivou vstupní cenou do třídy polointegrovaných se spouštěcím lůžkem. Blýskne se chytrými nápady jako extra širokými dveřmi s pohodlným vstupem a výstupem. Znamená to nezkalenou radost z dovolené, jestli ve dvou, nebo s rodinou, nebo i s dobrými přáteli.

Více

Travel Van EDICE 30

Travel Van Edition 30 zaujme svými kompaktními rozměry. Štíhlá forma nástavby s šířkou 2,20m z něj dělá obratné vozidlo na pobřežních silnicích, v zatáčkách nebo v úzkých uličkách. Uvnitř to ani není cítit, neboť uskutečněním v praxi vyzkoušených vnitřních konceptních řešení je k dispozici příjemný obytný prostor. S Travel Van Edition 30 ukážete vaši sportovní stránku.

Více

Viseo EDICE 30

Ve Viseo Edition 30 se pokocháte velkolepým výhledem velkým předním a postranními okny. Nikdy nezapomenete na krajinu ubíhající k cíli na dovolené snů. Se svou solidní základní výbavou a mnohými jubilejními nadstandardy je to obzvláště atraktivní nabídka do královské třídy integrovaných.

Více