Caravaning Brno už příští týden 9.-12.11. 2017

Od 9.11. až do 12.11. nás můžete navštívit na Mezinárodní výstavě karavanů a obytných vozů v Brně. Tato výstava je velice prestižní a patří mezi nejvýznamější akce ve střední a východní Evropě. Výstava je skvělým zážitkem pro všechny cestovatele, kteří rádi cestují na čtyřech kolech.

A na co se můžete těšit?  

Na naše prémiové vozy Bürstner + Hymer + Niesmann+Bischoff.

Obdivovatelům integrovaných vozů budou oči přecházet. V zastoupení Caravan Metropol, nově v pavilonu F, bude vystavena celá paleta vozů od uzších a lehkých (do 3, 5t) značek Hymer ( Exsis-I 678) a Bürstner Lyseo i 734, přes zcela novou výrobní integrovanou řadu Bürstner Ixeo (Ixeo i 728 G, Ixeo i 736), po špičku v této kategorii vůz Hymer B-SL 704 (4,8 t). V nejtěžší kategorii pak integrovaný Niesmann+Bischoff Flair 920 LE.

Z polointegrovaných modelů nesmíte vynechat prohlídku nové výrobní řady Bürstner Harmony Line, kde vnitřní design a výbava Vás přímo pohltí a nadchne. (Lyseo TD Harmony Line 710 G). Originální půdorys s velkou sedací soupravou v zadní části vozu můžete znovu obdivovat u Lyseo TD 744.
Od Niesmann+Bischoff přijede to nejlepší z výrobních řad ARTO 77 E (nový půdorys), SMOVE 7,4 B a FLAIR 920 LE z řady nejvyšší (na IVECO).
Rozzářit se mohou i oči příznivců motorů Mercedes a Iveco - přivezeme vůz Hymermobil ML-I 570 (na podvozku Mercedes), IVECO najdeme u Niesmann+Bischoff Flair 920 LE.
Pokud chcete najít vůz, který potěší rodinný rozpočet, ale nesleví z výbavy a kvality, dopřejte si vozy z velmi úspěšné kolekce Edice 30 Bürstner IXEO TIME it 726 G a IXEO TIME it 710 G, nebo Travel Van 620 G
Zájemci o obytné přívěsy budou mile překvapeni stále více oblíbenou řadou PLUS (se spouštěcí postelí), kde vystavíme Averso Plus 520 TL a Averso Plus 510 TK. Neopomeňte nahlédnout do obytných přívěsů Bürstner Premio i Averso a pohled Váš určitě přiláká řada přívěsů od Hymer, kde je vidět náskok – náskok díky tradici (Nova GL 560 Edice 60 a Exciting 505 Edice 60).

Nebude lehké si z tak bohaté nabídky vybrat, a proto jsme tu pro Vás s velkým nasazením. Rádi Vám s výběrem vozu, stejně jako příslušenstvím na profesionální úrovni poradíme.

Máme velkou radost, že Vám ve stánku Caravan Metropol, nově v pavilonu F toto vše můžeme ukázat.
Bude se čím se vytáhnout. Přijeďte si nabídku Caravan Metropol důkladně prohlédnout.

Zobrazit všechny novinky >