Caravan Metropol Film servis nabídka práce

Hledáme pro naši sekci filmový servis nového kolegu. Nabízíme zajímavou pracovní pozici pro zájemce o karavany a film. Více informací na admin@caravanmetropol.cz

více o Film servis Praha

Hledáte pro filmový projekt silného partnera pro zajištění karavanového vozového parku? Firmu, která poskytne komfortní a luxusní zázemí produkčním managerům, hercům nebo i celému realizačnímu teamu? Máte před sebou natáčení reklamního spotu?

Pak zcela správně listujete kompletním katalogem služeb poskytovaných firmou Caravan Metropol. Náš vozový park disponuje množstvím zánovních US návěsů a přívěsů s výsuvnými arkýři, ale i nejmodernějšími modely obytných přívěsů Bürstner (Německo), které rovněž můžete využít pro vaše záměry. Poskytneme vám dokonalý servis, operativně zajistíme další karavany v případě, že se vaše požadavky během natáčení navýší. Můžete se maximálně spolehnout na perfektně „sehraný“ team firmy Caravan Metropol, jenž se postará o to, aby byl váš projekt dokonale zajištěn. Dokážeme vám poskytnout „hotelový pokoj na kolech“ vybavený moderní technikou či produkční karavan s výsuvným arkýřem a dvěma oddělenými vchody, který vytvoří dostatečný pracovní prostor. Všechny návěsy a přívěsy jsou samozřejmě jak vytápěné tak i klimatizované. Našim krédem je poskytnutí komplexní služby, profesionalita a spolehlivost. Jsme připraveni být vaší oporou při práci ať už v terénu, či ve filmových ateliérech. Nejen při listování v našem katalogu, ale hlavně využitím našich služeb a techniky, pracovním nasazením lidí, kteří se budou ve dne v noci starat o to, aby vám po celou dobu nic nechybělo; se přesvědčíte o tom, jak kvalitního partnera jste pro váš filmový projekt zvolili. Caravan Metropol to jsou maximální služby a využití vozového parku pro relaxaci, ale i pracovní nasazení vašeho realizačního teamu. Caravan Metropol to je metropole karavanů, která důstojně zajistí běh vaší akce do úspěšného konce.

více informací zde https://www.filmservispraha.cz

Zobrazit všechny novinky >

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.