Warning: Use of undefined constant MYSQL_ASSOC - assumed 'MYSQL_ASSOC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.caravanmetropol.cz/www/admin/auto_templates/template_cartabtocar.php on line 56

Elegance

... Přehled ...

Exteriér vozu

Každý, kdo se rozhodne pro Eleganci, dělá vlastně prohlášení. Pro bydlení, pohodlí a velkorysý prostor. Dává vám prostor a příležitost prožít svůj životní styl jako vždy i když jste venku. S velkou pozorností věnovanou detailům byl vytvořen obytný automobil, ve kterém se budete všude cítit jako doma.

Nastavit akcenty
Harmonická souhra barev, tvarů a materiálů je zdůrazněna mnoha různými světelnými zdroji. Jsou optimálně rozmístěny po celém vozidle a vždy vám poskytnou to správné osvětlení. V Eleganci je světlo všudypřítomným vaším jemným společníkem, který vykouzlí v celém prostoru pohodu a útulnost.

Chytré řešení
Každý, kdo je na cestách, potřebuje prostor pro velké i malé věci. Elegance poskytuje maximum úložných možností v kombinaci s prvky funkční výbavy. Cestování s dobrým a bezpečným pocitem by zde mělo a musí být samozřejmostí.

Interiér vozu

Příjemné chvíle

Lákavá vůně čerstvých bylin, vlažný farmářský chléb z pekárny za rohem, spojený s dalšími regionálními specialitami:
Prázdniny jsou především časem, který si můžete vychutnat. To už může začít ráno u snídaně a ukončit rušný den večer u sklenky vína. Ať už jako pár nebo s přáteli.

Moderní linie, příjemné povrchy a materiály, které jsou diskrétně osvětleny: interiér povstal v novém lesku a dovedně umístěné detaily dodávají místnosti velmi zvláštní nádech. Koupelna, obývací prostor a ložnice jsou navíc plné rafinovaných zvláštností, které dělají ten rozdíl. To je to, co umožňuje dobrý pocit zažít všemi smysly.

Více pohodlí a svobody
Můžete těšit na novou toaletu iNDUS standardně montovanou od společnosti Bürstner. V moderním designu obdržíte inteligentní a plně automatický sanitární systém, díky kterému se vyprazdňování odpadní nádrže provádí téměř samo. Koncept úspory zdrojů připravuje odpadní vodu se sanitárními přísadami a poté ji používá ke sláchnutí toalety. Ve dvou lidech je dokonce možná soběstačnost až na týden.
Informace lze také vyvolat v reálném čase na mobilním telefonu.

Kromě toho je v oblasti toalety vyvinut převodník pachů od společnosti Bürstner. Po dlouhou dobu přeměňuje nepříjemný zápach na jemnou vůni.

 

Video: 

Fotogalerie

Čalounění vozu

Speciální textil
Kůže
Lecce Diamond
Alma Diamond
Lima Diamond
Napa Diamond

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.