Warning: Use of undefined constant MYSQL_ASSOC - assumed 'MYSQL_ASSOC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.caravanmetropol.cz/www/admin/auto_templates/template_cartabtocar.php on line 56

Lyseo Time I Limited

Lyseo Time I Limited - Vybavení

Vstupní dveře XL

Vstupní dveře šíře 70 cm umožňují pohodlné nastupování a vystupování.

Funkční umístění

Ve vstupní oblasti je chytře a přitažlivě umístěný LCD monitor . Současně je zde umístěn panel s í informací o stavu baterie ,napájení a další důkečité informace.

Prostorná koupelna

V Lyseo Time I je prostorná koupelna , která vytváří svobody. Vlevo pak samostatná sprcha, vpravo koupelna s WC, zrcadlová skříňka, umyvadlo a úložný prostor. Dveře toalety fungují jako dělič místnosti.

Vzhled

Široký okrajový lem zvyšuje kvalitu vzhledu vozidla.

Led osvětlení kabiny

Koncept osvětlení s nepřímým osvětlením vytváří úžasnou atmosféru.

Led denní svícení

LED světla pro denní svícení, lze lépe vidět a vnímat ostatní účastníky silničního provozu.

Variace

Vzadu je Lyseo Time T skutečný umělc, který se dovede  rychle změnit.  Na koupelna T 727 G nebo T 736 (viz obrázek) poskytuje ergonomický vstup do sprchy. VanaT690 G vytváří v malém prostoru spoustu prostoru.

Garážové dveře

Jednodušší nakládání zavazadel přes velké garážové dveře (na přání i vlevo ). Výškově nastavitelné královské lůžko maximálně využívá úložný prostor pouze (I 734 G).

Poutavé a zároveň bezpečné

V elegantním vitríně jsou vaše sklenice bezpečně uloženy a obratně uspořádány (k dispozici pouze u modelů bez spouštěcí  postele).

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.