Warning: Use of undefined constant MYSQL_ASSOC - assumed 'MYSQL_ASSOC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.caravanmetropol.cz/www/admin/auto_templates/template_cartabtocar.php on line 56

Premio Plus Limited

... Limitovaná edice pro rok 2021 ...

Exteriér vozu

Populární půdorysy s extra porcí pohodlí .

Pět základních edic populární karavanové klasiky Premio a Premio Plus je k dispozici v modelovém roce 2021 navíc jako „limitovaná“ edice: Premio 435 TS, 490 TS, 530 TL a 550 TK a Premio Plus 520 TL se samostatnými postelemi a rozbočovačem přes u - sedací skupina ve tvaru.

S bočně umístěným nezaměnitelným písmem „Limited“ jsou modely Limited okamžitě rozpoznatelné. Navíc vyhlazovací a slitinová kola, která opět zdůrazňují zvláštní charakter modelů. Toto je však jen malá část vybavení „Limited“.

Všech pět půdorysů má dohromady příďové okénko, kryt víka, držák ploché obrazovky, plynové a kombinované zásuvky a stabilní tvarové podpěry vč. Nosné desky.

Kromě toho došlo ke zvýšení hmotnosti z 1 700 kg na 1 900 kg (v závislosti na trhlinách povrchu) a balíček Premio II, který zahrnuje střešní kapotu Heki II, konstrukční dveře, nepřímé osvětlení pod závěsnými skříněmi, systém horkovzdušného systému a přívod teplé vody. Premio 530 TL a Premio Plus 520 TL jsou součástí samostatných lůžek rolovacího roštu v balení.

 

Interiér vozu

Fotogalerie

Čalounění vozu

Textilní - Pastis
Textilní - Umbra
Milo / Pastis
Basco / Pastis
Milo / Umbra
Basco / Umbra

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.