Warning: Use of undefined constant MYSQL_ASSOC - assumed 'MYSQL_ASSOC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.caravanmetropol.cz/www/admin/auto_templates/template_cartabtocar.php on line 56

Premio

...Přehled...

Exteriér vozu

Premio je skutečný bestseller. Spojuje všechny přednosti moderního karavanu s vyjímečně atraktivním poměrem ceny a jakosti. Celkem sedm variant půdorysů nabídne všem co si přejí - od kompaktního karavanu pro dva, přes rodinný karavan až po prostorový zázrak s šesti místy na spaní. Všechny v příznivé cenové hladině a ve všech se všichni budou cítit dobře bez hranic.

Jednoduše vyjet a spontánně objevovat svět – Premio vám ulehčí  vychutnat si vaši svobodu. Jeho silná stránka je malá váha, která dovoluje i menším autům zapřáhnout karavan. Sériově je Premio vybaveno podvozkem AL-KO a stabilizátorem AKS. Tak je každý cíl lehce a bezpečně dosažitelný,  jestli  v malebné nížině nebo v horském regionu.

Tak mnohostranné, jaké cíle mohou být, jsou mnohostranné i půdorysy Premia. Celkem 7 Variant je v nabídce a určitě bude každý nárok odpovídat optimálnímu řešení. Od kompaktního rodinného karavanu za příznivou cenu, až po prostorový zázrak se šesti místy na spaní, si každý může najít ten  karavan, který mu vyhovuje. Zvětšená vnitřní výška na 198 cm – mnoho místa na dobrý pocit bez hranic.

Přednosti na první pohled:

*Střecha, přední a zadní část z GFK, odolné proti krupobití

*AL-KO podvozek s AKS stabiliátorem na oji

*Vchodové dveře s dvojitým zámkem a odpadním košem

*Nádrž na čerstvou vodu 40 litrů

 

Výhody exteriéru vozu

  • Laminátová střecha GFK - karavany
Laminátová střecha GFK - karavany

Interiér vozu

Nastupte a vychtnávejte

Nadšení z dovolené pro celou rodinu: V Premiu je místo pro všechny a pro všechno. Dostatek úložného prostoru se nabízí pro všechno, co chcete mít s sebou na dovolené. Palandy s matracemi ze studené pěny v zádi jsou skutečný ráj pro děti.    Celému karavanu propůjčuje dvoubarevný nábytkový dekor zvláštní atmosféru a příjemný prostorový pocit. V otevřených odkládacích regálech je všechno vždy po ruce a přece má každá věc svoje místo. Kuchyňka se chlubí s velkými zásuvkami, kde je dost místa pro kuchyňské pomůcky. Premio dokazuje, že vkusný a funkční design není jen otázka ceny.

Přednosti interiéru:

* 6 míst na spaní

*Vnitřní výška 198 cm

*Stropní světlo s LED-spoty

*Kouřový senzor 

Výhody interiéru vozu

  • 6 lůžek k dispozici
  • 142 litrů obsah lednice
6 lůžek k dispozici142 litrů obsah lednice

Fotogalerie

Čalounění vozu

Textilní - Pastis
Textilní - Umbra
Milo / Pastis
Basco / Pastis
Milo / Umbra
Basco / Umbra

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.